BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 Demokrasi ve Okul Meclisleri Projesi İlçe Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi

2018-2019 Demokrasi ve Okul Meclisleri Projesi İlçe Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı "Demokrasi ve Okul Meclisleri Projesi" İlçe Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi 15.11.2018 Perşembe günü saat 10:00´da Atatürk İlkokulu´nda yapılacaktır. 13.11.2018 tarihinde saat 10:00´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde yapılan toplantıda meclis başkanlığına başvuran 22 öğrencinin oypusulasında dizilimi tutanak altına alınmış olup oy pusulası aşağıda belirtilmiştir. 

89 okulumuzda okul meclis başkanı olarak seçilen öğrencilerimiz aşağıda belirtilmiş olup; bu öğrencilerimiz en fazla 3 oy kullanabileceklerdir.

 

14-11-2018

 

 

 

 

 

Oy kullanacak okul başkanları aşağıda belirtilmiş olup belirtilen tarih ve saatta oy kullanmaları için Atatürk İlkokulunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Arkadaş grupları halinde gelen okul başkanları içeriye alınmayacak olup oy kullanamalarına izin verilmeyecektir.

SIRA 
NO
OKULU ADI ADI SOYADI K/E SINIFI
1 Özel İsabet İlkokulu Perihan ALADAĞ K 2/A
2 Özel Altın Çocuk İlkokulu Azra İpek GÜLMEZ K 2/A
3 Özel Balıkesir Doğa İlkokulu Çağan Alp KIRBAŞ E 4/A
4 Özel Yedi İklim Bengi Koleji İlkokulu Kıvanç AKDOĞAN E 3/A
5 Özel Bahçeşehir İlkokulu Balıkesir Şubesi İbrahim Göktürk BAYSAL E 3/C
6 Kalaycılar İlkokulu Ahmet Mete TOPUZ E 4/A
7 Beyköy İlkokulu Asude DUMAN K 4/A
8 Naipli İlkokulu Ayberk İLHAN E 4/A
9 Tatlıpınar İlkokulu Ceylin UYSAL K 4/A
10 Merkez Ece Amca İlkokulu Merve Sabiha CAN K 4/A
11 Ali Hikmet Paşa İlkokulu Simay CAN K 4/H
12 Yaylabayır İlkokulu Duygu BAYIK K 4/A
13 Aktarma Naile Erol Gülcan İlkokulu Samet ERGÜN E 4/A
14 Sakarya İlkokulu Eray TURNA E 4/B
15 Üçpınarlı Şehit Ali İlkokulu Kağan EFE E 3/A
16 23 Nisan Şehit Deniz Göçkün İlkokulu Talha GÖKGÜL E 4/F
17 Kabakdere İlkokulu Duru TAŞ K 4/A
18 Alişuuri İlkokulu Elif İkra KARAN K 3/F
19 Deliktaş İlkokulu Esmeray GARİP K 4/A
20 Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos İlkokulu Zeynep  ÇORAK K 4/B
21 Ercan Kıvrak İlkokulu Deniz ŞEREFHANOĞLU K 4/E
22 Sevinç Kurşun İlkokulu Esmanur ŞALLI K 4/J
23 Merkez Turplu İlkokulu İbrahim KAYHAN E 4/A
24 Yeniköy İlkokulu Ceren DİRMEN K 4/A
25 Ovacık İlkokulu Metehan TENİK E 4/A
26 Fatih İlkokulu Kıvanç ÖREN E 4/D
27 Albay Tayyar - Nuran Oğuz İlkokulu Kaan AYDIN E 4/C
28 Şamlı Şehit Mustafa Adışen İlkokulu Güray ŞEN E 4/B
29 Kocaavşar İlkokulu Elif Naz ATAK K 3/A
30 Atatürk İlkokulu Zeynep TÜRKOĞLU K 4/K
31 Merkez Zafer İlkokulu Burak ASLAN E 4/A
32 Bakacak Şehit Yüksel Bayhan İlkokulu Yaren SOLBAY K 4/A
33 Yağcılar İlkokulu Rümeysa SARIER K  4/A
34 Kamçıllı İlkokulu Ali Osman YOLCU E 4/A
35 Özel İsabet Ortaokulu Erva İNCEOĞLI K 6/B
36 Özel Balıkesir Doğa Ortaokulu Gökalp Celal KILIÇ E 7/C
37 Özel Bahçeşehir Ortaokulu Balıkesir Şubesi Bora BALCI E 8/C
38 Özel Yedi İklim Bengi Koleji Ortaokulu Arda ÇANKAYA E 8/A
39 Özel Balıkesir Birey Ortaokulu Emirhan TEKKANAT E 8/A
40 Albay Cafer Tayyar - Nuran Oğuz Ortaokulu Yunus Emre KAYA E 7/A
41 Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu Duru ÖZ K 5/G
42 Tatlıpınar Ortaokulu İsmet ERDEN E 8/A
43 Çiğdem Batubey Ortaokulu Mehmet Enes GÜMÜŞTEKİN E 6/D
44 Fatih Ortaokulu Barış AKYOL E 7/E
45 Şehit Yüzbaşı İlker Acar Ortaokulu Hiranur AKUÇ K 7/A
46 Deliktaş Ortaokulu Nergül GARİP K 6/A
47 Kabakdere Ortaokulu İsmet Can ATEŞ E 8/A
48 Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu Esma Hacer BALIKCI K 8/F
49 Karahallılar Ortaokulu Halenur UÇAR K 6/E
50 Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos Ortaokulu Mehmet Can DAL E 8/A
51 Gazi İmam Hatip Ortaokulu Elifnaz KILIÇ K 8/B
52 Yeniköy Ortaokulu Melih SÖNMEZ E 7/A
53 Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Nazlı CEYLAN K 7/D
54 Ali Hikmet Paşa Ortaokulu Emre BAYDEMİR E 8-B
55 Ovacık Ortaokulu Furkan AKKOYUN E 8/A
56 Şamlı Şehit Mustafa Adışen Ortaokulu Yusuf ÇALIŞKAN E 7/B
57 Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu Ebrar YETİM K 8/B
58 Kocaavşar Ortaokulu Alanur AKSOY K 8/A
59 Kayabey Şehit Ferruh Kulaoğlu Ortaokulu Ömer Yiğit ULUS E 8/C
60 Balıkesir Karesi Ortaokulu Rana GENÇ K 8/A
61 Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu Zeynep ALKAYA K 8/B
62 Şamlı İmam Hatip Ortaokulu Merve ÖZGÜNEŞ K 8/A
63 Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Ortaokulu ) Hatice Buket ÇALIŞKAN K 8/A
64 Özel Balıkesir Final Temel Lisesi Ebrar DOLANBAY K 11/A
65 Özel Balıkesir Uğur Temel Lisesi Ahmet Tarık YILDIZ E 11/E
66 Özel Balıkesir Karesi Temel Lisesi Hasan Emre PERSİLİOĞLU E 12/C
67 Özel Balıkesir Sınav Temel Lisesi Mustafa GİCE E 11/B
68 Özel Balıkesir Birey Temel Lisesi Alp ÖZCAN E 4114
69 Özel Balıkesir Doğa Anadolu Lisesi Kutluhan BAYER E 10/B
70 Özel Balıkesir Arma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Melih DEMİREL E 11/A
71 Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Kuzey AYDAŞ E 11/C
72 Rahmi Kula Anadolu Lisesi Semih KUŞGÖZ E 11/D
73 İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi Alperen Tuğrul KADAN E 11/A
74 Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi Alperen BAYKURT E 12/F
75 Balıkesir Lisesi Yusuf İNAL E 11/E
76 Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Abdullah Enes KOCABIYIK E 12-A
77 Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet ÇAKIR E 12/C
78 İnebey Anadolu Lisesi Semanur DÜNDAR K 12/E
79 Albay Cafer Tayyar - Nuran Oğuz Anadolu Lisesi Kerim TÜRKOĞLU E 12/D
80 Balıkesir Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi Tuğberk Can TEKİN E 11/D
81 Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Dilanur GÖKDAĞ K 11/C
82 Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi Sercan SARIOĞLU E 12/B
83 Adnan Menderes Anadolu Lisesi Ramazan KAYA E 11/A
84 T.C. Ziraat Bankası Güzel Sanatlar Lisesi Emirhan ÇETİN E 12/M
85 Fatma - Emin Kutvar Anadolu Lisesi Akif Bahadır FENTÇİ E 10/C
86 Hacıilbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hakan SAĞIROĞLU E 11/A
87 Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi İsrafil Emre ARSLAN E 10/B
88 Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Rümeysa KAYABAY K 12/A
89 İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi Tunay YÖRÜK E A-MET /A

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.