BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3. Geleneksel Bilgi Yarışması İlk Oturumu Yapıldı.

3. Geleneksel Bilgi Yarışması İlk Oturumu Yapıldı.

       İlçemizde BENGİ Projesi kapsamında akademik başarıyı arttırmak için bilgi paylaşımının yaygınlaştırılması, öğrencileri motive etmek, yarışma kültürünü kazandırmak, öğrencilerin takım çalışması becerilerini geliştirmek, öğrencilerin kendilerini sınamalarına ortam hazırlamak, aynı yaş grubu ile aynı düzeydeki öğrencilerin birbirleri ile etkileşimlerini arttırmak amacı ile Karesi Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz ortaokullar arası geleneksel bilgi yarışmasına resmi-özel tüm ortaokullarımız katılmıştır. 31 okulumuzun katıldığı yarışmada 6 oturum gerçekleştirilmiş olup, her bir oturumun birincileri yarı finalde yarışmaya hak kazanmışlardır. Oturumlar sonucu yarı finale kalan okullarımız;

       Balıkesir İmam Hatip Ortaokulu, Çiğdem Batubey Ortaokulu, Gazi İmam Hatip Ortaokulu, Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, Özel Yediiklim Koleji'dir.

       Öğrencilerimize yarı finalde başarılar diler, yarışmaya katılan tüm öğrencilerimize, onları hazırlayan öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen idarecilerimize teşekkür ederiz.

10-02-202010-02-202010-02-202010-02-2020

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.