BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

51. Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri

Okullarımızda 51. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla kitap okuma etkinlikleri düzenledi. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırılması, kitap sevgisini artırarak kitaplardan daha çok yararlanılması ana hedefler arasındadır. 
51. Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri

Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Şehit Jandarma Cengiz Evrenos Ortaokulunda düzenlenen etkinlikler; öğrenci, veli ve öğretmenler tarafından büyük ilgi gördü.

Türkçe öğretmenleri Esra YILDAR ve Bayram KÜÇÜK´ün hazırladığı, kütüphanelerin önemi ve kitap sevgisi, hazırlanan konuşmalar, oratoryo gösterisi, skeçler ve pankart yürüyüşleri etkinlikleri renklendirmiştir.

Ayrıca düzenlenen programda, okulda en fazla kitap okuyan öğrenci, Okul Müdürü Zeki AKINCI tarafından ödüllendirilerek kitap okumaya teşvik sağlanmıştır.

Okulun kapalı salonunda da renkli bir program yapılmıştır. Yapılan programda öğrencilerimizin sergilediği "Kitap Okuyalım" müzikli oyunu büyük beğeni toplamıştır.

Kütüphaneler Haftası etkinlikleri bütün okullarımızda devam etmektedir. Açılan kitap sevgisi ile ilgili hazırlanan panolar öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.

 

Kütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası EtkinlikleriKütüphaneler Haftası Etkinlikleri

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.