BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALBAY TAYYAR NURAN OĞUZ İLKOKULUNDA E-TWİNNİNG PROJESİ

Karesi-Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu ´´Handmade Christmas Cards´´ isimli E-twinning projesi kapsamında Avrupa ülkelerine Yeni yıl tebrik kartı gönderiyor.
ALBAY TAYYAR NURAN OĞUZ İLKOKULUNDA E-TWİNNİNG PROJESİ

               Karesi-Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu 4-A , 4-B ve 4-C sınıfı öğrencileri İngilizce öğretmenleri Emine ÇORAMIK ile birlikte yürüttükleri ´´Handmade Christmas Cards´´ isimli E-twinning projesi kapsamında özenerek hazırladıkları yeni yıl tebrik kartlarını İspanya, Polonya, Litvanya, Portekiz, Bulgaristan, İngiltere, Yunanistan, Hollanda, Fransa ve Almanya´nın da aralarında bulunduğu Avrupa´nın birçok farklı ülkesine gönderiyor.Öğrencilerimiz Aralık ayında da Avrupa´da ki proje ortağı ülkelerden okulumuza gelecek yeni yıl tebrik kartlarını şimdiden heyecanla bekliyorlar.Okul Müdürü Yüksel SELÇUK proje ortağı olan toplam 38 ülkedeki okullara ulaştıracaklarını ve projeyi bu okullar ile ortak yürüttüklerini dile getirdi.

 

 

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.