BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulundan Tübitak 4006 Bilim Fuarı Sergisi

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak arasında imzalanan temel eğitimde ve ortaöğretimde bilim kültürünü geliştirmeye yönelik Tübitak 4006 Bilim Fuarlarının düzenlenmesi alt protokolu gereğince Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerince hazırlanan Tübitak 4006 Bilim Fuarının açılışı 18 Mayıs 2015 Pazartesi Günü Saat: 11.00 da yapıldı. 
Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulundan Tübitak 4006 Bilim Fuarı Sergisi

Milli Eğitim Bakanlığı ile Tübitak arasında imzalanan temel eğitimde ve ortaöğretimde bilim kültürünü geliştirmeye yönelik Tübitak 4006 Bilim Fuarlarının düzenlenmesi alt protokolu gereğince Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerince hazırlanan Tübitak 4006 Bilim Fuarının açılışı 18 Mayıs 2015 Pazartesi Günü Saat: 11.00 da yapıldı. Programda 2014-2015 eğitim-öğretim yılında bilişim malzemeleri bağışında bulunan Değerli İş Adamı ve eğitim gönüllüsü Ömer KURŞUN ile Şelale-Şarafettin BATUBEY’ lere plaket takdim edildi. Programda açılış konuşması yapan Okul Müdürü Ali Fatih KARTAL: “Tübitak 4006 Bilim Fuarı için okulumuz adına 5 Öğretmen 60 öğrencimizin katılımıyla 30 farklı proje 18-20 Mayıs tarihleri arasında okulumuzda sergilenecektir. Tübitak bilim fuarları ile hedeflenen genel amaç şunlardır:

                Bilimsel çalışmaların yeni nesiller tarafından öğrenilmesini sağlamak.

                Günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla bilimsel araştırma ve keşifler yapılmasını sağlamak.

                Öğrencilerin,  raporlama ve sunum becerilerini geliştirmek.

                Öğrencilerin proje yapabilme kabiliyetini geliştirmek.

                Gerçek hayattaki soru ve sorunlara çözümler üretebilmelerini sağlamak.

 

                Tübitak 4006 Bilim Fuarıyla, Bilimsel çalışmaların ve bulguların, araştırma teknik ve metotlarının öğrencilerimizce öğrenilmesi sağlanacaktır. Bugün açılışını yapacağımız bu fuar vesilesiyle 2014-2015 eğtim-öğretim yılında okulumuza çok değerli katkıları bulunan Eğitim Gönüllüsü Sayın Ömer KURŞUN’ a, Şelale BATUBEY ile Şerafettin BATUBEY’ lere, Okul takvimimiz ile okul dergimizin çıkmasında katkıları bulunan değerli iş adamlarımıza, dernek ve birlik başkanlarımıza, Okulumuzdan desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, Muhtarımız Neşet AKKAYA ile Okul-Aile Birliği Başkanımız Mustafa TUNCA’ ya, tüm velilerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum.” Dedi. Fuar açılışına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa URAS, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut SOLAK, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sami GÜNNÜ, Ersen AKSOY, Hasan KESKİN, Ahmet KUTLU ve okul müdürleri ile öğrenci velileri katıldı.

Bakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı SergisiBakacak Şehit Yüksel Bayhan Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.