BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BALIKESİR BİLSEM’DEN TÜRKİYE BAŞARISI

Türkiye Değer Ödülleri  tüm özel/resmi ortaokul ve orta öğretim kurumlarını kapsayacak şekilde, Yardımseverlik ana temasında düzenlenen yarışmada Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi öğrencimiz Türkçe bölümü öğrencimiz Ayşe Buket MERT ortaokul hikaye kategorisinde Türkiye ikincisi olarak ilimizi gururlandırmıştır. 
BALIKESİR BİLSEM’DEN TÜRKİYE BAŞARISI

Türkiye Değer Ödülleri öğrencilerimizde ve toplumda ahlakî değerler yönünden farkındalık oluşturmayı, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek bilinç kazandırmayı, öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimini desteklemeyi, evrensel, kültürel ve manevi değerlere sahip olmanın öğrencilerimize kendisiyle barışık, mutlu ve başarılı bir kişilik kazandırdığını fark ettirmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye Değer Ödülleri kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi arasında imzalanan Türkiye Değer Ödülleri İş Birliği Protokolü çerçevesinde bu yıl dördüncüsü tüm Türkiye genelindeki özel ve resmi ortaokul ve orta öğretim kurumlarını kapsayacak şekilde, Yardımseverlik ana temasında düzenlenen yarışmada Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi  Türkçe bölümü öğrencimiz Ayşe Buket MERT ortaokul hikaye kategorisinde Türkiye ikincisi olarak ilimizi gururlandırmıştır.

 

Öğrencimiz Ayşe Buket MERT ve Türkçe Öğretmenimiz Handan Burak AKSOY’ u tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BALIKESİR BİLSEMDEN TÜRKİYE BAŞARISI

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.