BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer ORKAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer ORKAN, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'den ilçede eğitim-öğretime yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer ORKAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Özellikle yakın zamanda ilçe genelinde yürütülen yerel, ulusal ve uluslar arası projeler hakkında da bilgiler verildikten sonra ilçede planlanan bazı projeler için Karesi Belediyesi ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol metinleri imzalandı.

Ziyaret esnasında gerek Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik gerekse Karesi Belediye Başkanı Dinçer ORKAN; ilçemizde eğitimin geliştirilmesi için yürütülen projelere her türlü desteği vermeye hazır olduklarının altını çizdiler.

 

Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ ise " Balıkesir'de eğitimin öncü değerinin Karesi ilçesi olduğunu belirtip, desteklerinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik'e ve Karesi Belediye Başkanı Dinçer ORKAN'a teşekkürlerini iletti.

 

19-11-201919-11-2019

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.