BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Sanat Merkezinden ´Sanat Sergisi´

Sanat Sergisi, Balıkesir Tren Garında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY tarafından yapılan açılış ile Balıkesir halkının beğenisine sunuldu.  
Bilim Sanat Merkezinden ´Sanat Sergisi´

Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi Görsel Sanatlar bölümü öğrencilerinin “Sanat Şovu” başladı.

            Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi Görsel Sanatlar öğretmenleri Burcu İNCEKARA ve Zehra ŞİMŞEK danışmanlığında öğrencilerin yaptığı 125 resim 26 Mayıs günü Balıkesir Tren Garında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY tarafından yapılan açılış ile Balıkesir halkının beğenisine sunuldu.

 

Altıeylül Kaymakamı Sayın Bayram GALE, Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ ve Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mürsel SABANCI’ nın da ziyaret ettiği sergi 29 Mayıs Cuma günü saat 15.00’ e kadar sanat severlerin beğenisine açık olacaktır.

Sanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat SergisiSanat Sergisi

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.