BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM "Bu Benim Eserim" Proje Yarışması Matematik Alanında Birinci Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen “Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Bu Benim Eserim (BBE)” proje yarışmasında Bilim Sanat Merkezi öğrencisi Enes Arda ÖZGÜR matematik alanında birinci oldu.  
BİLSEM

KARESİ BİLİM SANAT MERKEZİ ÖĞRENCİSİ ENES ARDA ÖZGÜR MATEMATİK ALANINDA BİRİNCİ OLDU

      Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK işbirliğinde yürütülen “Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Bu Benim Eserim (BBE)”  projesiyle ilimizde büyük başarı elde eden Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Enes Arda ÖZGÜR, Matematik alanında “Muhteşem Üçlü (Asal, Collatz, Krıptolojı)” projesiyle, 04-05 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilen Eskişehir Bölge Sergisinde birinci olarak finale kaldı.

         Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen “Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Bu Benim Eserim (BBE)” proje yarışmasının 10. Bölge Final Sergisi 04-05 Mayıs 2015 tarihinde yapıldı.

ESKİŞEHİR BÖLGE SERGİSİNE BALIKESİR İLİ OLARAK 9 PROJE İLE KATILDIK

        Balıkesir ili olarak 9 proje ile katıldığımız  “Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Bu Benim Eserim (BBE)”  projesi yarışması 10. Bölge Final Sergisi’ne 8 ilden 51 proje sergilendi. Bilim Kurulu tarafından 51 proje arasında eleme yapılarak  3 tane Fen ve Teknoloji dalında, 3 tane de Matematik dalında seçilen projeler arasında yer alan Karesi Bilim Sanat Merkezi öğrencisi Enes Arda ÖZGÜR,  Matematik alanında "Muhteşem Üçlü  (Asal, Collatz, Krıptolojı)” projesiyle birinci olarak Türkiye Finaline katılmaya hak kazandı.

       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eskişehir 10. Bölge Final Sergisinde Matematik alanında “Muhteşem Üçlü  (Asal, Collatz, Krıptolojı)”  projesiyle birinci olarak Türkiye Finaline kalan Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Enes Arda ÖZGÜR ve öğretmeni Hülya SERT’İ tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

 

 

Bu Benim EserimBu Benim EserimBu Benim EserimBu Benim Eserim

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.