BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM´den Müzik Ziyafeti

        Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi Müzik öğretmenleri Özgür AĞANSOY ve Bilge KIZILKAYA koordinasyonunda Müzik bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan yılsonu dinletileriyle katılımcılara müzik ziyafeti sundular. 
BİLSEM´den Müzik Ziyafeti

Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salonunda 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 18.00’ de gerçekleştirilen Müzik dinletisi Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ ve eşleri, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY ve Karesi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Ahmet KUTLU’ nun katılımları ile gerçekleştirildi.

 

Dinletide, “işitme engelli bireyler için işaret dili ile yapılan şarkı ifadesi” bireysel farklılıklara dikkat çekerken, öğrencilerin çeşitli çalgılarla yaptıkları dinletiler dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.

 

 

Balıkesir Karesi Bilim ve Sanat Merkezi müdürü Muzaffer Çakır, özel yetenekli bireylerin eğitiminde kurum olarak sanat çalışmalarının bütünleyici rolünü çok önemsediklerini ifade etti.

müzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafetimüzik ziyafeti

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.