BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇİĞDEMLERİNİ GELECEĞE UĞURLADILAR

     Çiğdem Batubey Ortaokulu 31 Mayıs 2015 Pazar günü Mezuniyet Töreni gerçekleştirerek 8. sınıf öğrencilerine veda etti.  
ÇİĞDEMLERİNİ GELECEĞE UĞURLADILAR

 

    Karesi Kaymakamı Sayın Ahmet ERDOĞDU, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Kemal YILMAZ, Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Emin Bülent Bayraktar, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY, İl Milli Eğitimi Şube Müdürü Yusuf YALÇIN, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Nevzat İNAL, Çiğdem Batubey Ortaokulu’nu yaptıran hayırseverler Sayın Şelale ve Şerafettin BATUBEY ile kalabalık bir davetli topluluğu ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet töreni birbirinden güzel anlara sahne oldu.

    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, Okul Müdürü Ersin Sever ve Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu’nun konuşmalarıyla devam etti. 8/C sınıfı öğrencilerinden Deniz YILDIZ’ın Çiğdem Batubey anısına “Ben Hiç  Ölmedim Ki Anne” şiirini okuması ve tüm 8. sınıf öğrencileri adına Şelale BATUBEY’e çiçek takdim etmesi tüm misafirleri duygulandırdı.Ardından Müzik Öğretmeni Gökhan CİHANER yönetimindeki flüt korosu, Müzik Öğretmeni Dilek ERDEN yönetimindeki solo şarkılar ve Nihan Sevim yönetimindeki Çiğdem Batubey Ortaokulu halk oyunları gösterisi izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.Sınıf sınıf mezuniyet kortejini gerçekleştiren öğrencilerin, finalde büyük bir coşkuyla “Geleceğe merhaba” demeleri ve mezun olan öğrencilerin eğlenceleriyle gece sona erdi.

 

 

 

   

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.