BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd BİRİNCİSİ KARESİ´DEN

Karesi İlçesi DynEd sene başı toplantısı ve ödül töreni 65 Okul İngilizce Öğretmeni ve İdarecisinin katılımlarıyla gerçekleşti.Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY  ve İlçe Şube Müdürü Sami GÜNNÜ’nün katılımlarıyla gerçekleşen törende saat bazında en fazla çalışma gerçekleştiren Öğrencilere hediyeleri, Öğretmenlere de sertifikaları verildi.
DynEd BİRİNCİSİ KARESİ´DEN

 

DynEd İl Koordinatör Yardımcısı Nezahat MANSUROĞLU’ nun bilgilendirme konuşmasından sonra Balıkesir il geneli ve Karesi İlçesi 1.si Sevinç Kurşun İlkokulu öğrencisi Abdullah ÇAKIROĞLU, İngilizce Öğretmeni Müjde ŞENOCAK ve Okul Müdürü Ali GÖKTAŞ ,Liseler arası 1.si ve İlçe geneli üçüncüsü Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi Öğrencisi Taha İBİŞ, İngilizce Öğretmeni ve DynEd Karesi İlçe Koordinatörü Osman nuri DERİN ve Okul Müdürü Mutasım ATEŞ, İlçe 2.si Zafer İlkokulu Öğrencisi Tuba EREN, İngilizce Öğretmeni İlknur İÇÖZ ve Okul Müdürü Ahmet ERCAN hediye ve sertifikalarını Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY  ve İlçe Şube Müdürü Sami GÜNNÜ’nün elinden aldılar.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.