BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimin En Önemli Unsuru Saygıdeğer Meslektaşlarım

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY 24 Kasım Öğretmenler günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajında ; 
Eğitimin En Önemli Unsuru Saygıdeğer Meslektaşlarım

    Öğretmenlik bir sevdadır. Öğretmenliğin sorumluluğu ağır, yükü cevahir, emaneti de kutsaldır. Öğretmen, yol gösteren, hedefe varılacak yolu işaret eden, çetin şartları zorlayan, özveriyle, heyecanla, azimle öğrencilerinin yanında yürüyen, şahsiyet mimarlarıdır. Öğrencilerine “evladım...” diyerek onları ailesinin bir parçası gibi gören, kendi çocuğu yerine koyan bir anlayışa sahip olan cevher abidesidir.

    Ülkemizin Uluslararası alanda söz sahibi olması için gayret gösteren; bıkmadan, bıktırmadan, ümitsizliğe düşmeden, görev yapmanın yüklediği sorumlulukların da bilinciyle hareket eden başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, şehit olan ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi minnet ve rahmetle anıyor, emekli öğretmenlerimize sağlık ve esenlikler, eğitime gönül vermiş, bu mukaddes mesleği gururla yapan, mesleklerin en onurlusunu seçen, Ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak nesilleri yetiştirme sorumluluğunu taşıyan siz saygıdeğer meslektaşlarımın 24 Kasım öğretmenler gününü kutlar ömür boyu sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.

 

 

 

                                                                                                Ramazan KONAKBAY 

                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.