BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ercan Kıvrak´ ta Karne Sevincine Büyükşehir Belediye Başkanımız da Ortak Oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip UĞUR, Karesi ilçesinde bulunan Ercan Kıvrak İlkokulu´nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.
Ercan Kıvrak´ ta Karne Sevincine  Büyükşehir Belediye Başkanımız da Ortak Oldu         Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip UĞUR, Karesi ilçesinde bulunan Ercan Kıvrak İlkokulu´nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Başkan UĞUR´u İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Haydar AYDIN, İl Şube Müdürleri Fatih AKA, Rabiye KAHRAMAN,İlçe Şube Müdürü Sami GÜNNÜ, Okul Müdürü Ercan AÇIKGÖZ ve öğrenciler çiçekle karşıladı. Çocukları öperek teşekkür eden Başkan UĞUR, ilk olarak ana sınıfındaki minikleri ziyaret etti, onlarla sohbet edip karne heyecanlarını paylaştı.Ana sınıfındaki çocukların her birine içerisinde eğitici puzzle, boya kalemi, resim defteri bulunan hediyeler verip fotoğraf çektirdi.

         Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip UĞUR, ana sınıfından sonra 3/H, 4/E ve 4/O sınıflarını da ziyaret edip öğrencilere karnelerini dağıttı. Sömestr tatilinde ödev verilmeyeceğini hatırlatan  UĞUR, öğrencilere bol bol kitap okuyup eğlenip dinlenmelerini tavsiye etti. Başkan UĞUR, öğrencilere karne ve belgeleriyle birlikte içerisinde resim defteri, boya kalemi, zeka küpü, solo test bulunan hediye paketleri verirken ayrıca her bir öğrenciye de Türkiye´nin en büyük çocuk eğlence merkezi olan Çocuk Köyü´ne giriş bileti hediye ederek tatillerinde eğlenmelerini istedi. Öğrenciler  hediyeler için teşekkür ettiler. Bu arada, çocuklarıyla birlikte heyecan yaşayan ailelerle de sohbet eden Başkan UĞUR, öğrenci velilerinin de heyacanlarına ortak oldu. Son olarak öğretmenler odasına geçerek burada okul idaresi ve öğretmenler ile bir araya geldi, sohbet etti, öğretmenlerin aktarmak istediği konuları dinledi. Sohbet sırasında Büyükşehir vizyonu ve projeler ile devam eden çalışmalardan söz eden UĞUR, Balıkesir´i Marmara´nın, Ege´nin ve Türkiye´nin parlayan yıldızı yapacaklarını söyledi.

          Karesi ilçesi Paşaalanı mahallesindeki Ercan Kıvrak İlkokulu´nda düzenlenen karne dağıtım törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip UĞUR ile birlikte İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Haydar AYDIN,İl Şube Müdürleri Fatih AKA, Rabiye KAHRAMAN,İlçe Şube Müdürü Sami GÜNNÜ, AK Parti İl Başkanı Dinçer ORKAN, Karesi Belediye Başkanı Yücel YILMAZ, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ekrem PEHLİVAN , Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Osman YENİDOĞAN, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf HOCAOĞLU, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Av. Mehmet Birol ŞAHİN, İsmail ÇOBAN, okul müdürü ve öğretmenler katıldı. Başkan UĞUR okuldaki çalışmalar hakkında bilgiler de aldı.

           Programın sonunda okul merdivenlerinde yöneticiler ve öğretmenlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

25-01-201625-01-201625-01-201625-01-2016

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.