BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eski Mezunlar ve Yeni Mezunlar Birarada

      Balıkesir Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi, 30 Mayıs 2015 Salı günü, 2014-2015 Mezuniyet Töreni ve Mezunlar Buluşması’nı coşkuyla gerçekleştirdi.  
Eski Mezunlar ve Yeni Mezunlar Birarada

    Günün ilk töreni, Karesi Kaymakamı Sayın Ahmet ERDOĞDU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. İslam AKTEPE, Sayın Ramazan KONAKBAY’ın katılımıyla konferans salonunda yapıldı. Okul Müdürümüz Sayın Mutasım ATEŞ’in açış konuşmasından sonra Karesi Kaymakamı Sayın Ahmet ERDOĞDU, mezun öğrencilere ve velilerine hitap etti. Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaket ve hediye takdim edildi. 2014-2015 okul birincisi Fatma Kamile GÜNDÜZ, okul ikincisi İlayda İNCE, okul üçüncüsü Ebru SAKALLIOĞLU, plaket ve hediyelerini Karesi Kaymakamı Ahmet ERDOĞDU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İslam AKTEPE, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, Karesi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sami GÜNNÜ ve Ahmet KURTLU’nun takdimleriyle aldılar.Mezunlar adına okul birincisi Fatma Kamile GÜNDÜZ, konuşmasını yaptıktan sonra yaş kütüğüne birincilik plaketini çaktı.Mezuniyet töreni tüm mezunların mezuniyet belgelerini almalarıyla sona erdi.

    Muharrem Hasbi Anadolu Lisesinin konferans salonunda gerçekleştirilen mezuniyet töreninin ardından 2014-2015 mezunları, okul bahçesinde Mezunlar Buluşması çerçevesinde önceki mezunlarla buluştular.Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Mesut ERAY, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İslam Aktepe, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbay ve kalabalık bir mezunlar topluluğunun katılımıyla başlayan şölen duygusal anlara sahne oldu.Okul Müdürümüz Sayın Mutasım ATEŞ’in açış konuşmasından sonra Mezunlar Derneği Başkanı Dr. Mehmet ÇALIŞKAN ve Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Mesut ERAY, misafirlere hitap ettiler ve okulumuzdan mezun olmakla gurur duyduklarını ifade ettiler.Protokol konuşmaları Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Konakbayı’ın hitabıyla son buldu.Mezunlar Buluşması’na katılan misafirlere yemek ikramından sonra, Onur KINIK ve Sezen Özge ÜNAL yönetiminde okulumuz halk oyunları ekibi muhteşem bir gösteri sergiledi.Okulumuz müzik öğretmeni  Ercihan ÜNAL yönetiminde Muharrem Hasbi A.L. orkestrası Grup Günışığı sahne aldı ve unutulmaz bir gece yaşattı. Kız öğrenciler  eski yıllarda giyilen kız üniformalarıyla geceye renk kattılar

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.