BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Farklı Çocuğu Farket"

   İlçemiz Ali Şuuri İlkokulu Öğretmenlerinden Halise ER,F.Özlen KÖSE ve Sermin ÇETİN’ in proje koordinatörlüğünü yaptığı Okullardaki  “DİSLEKSİ” Özel Öğrenme Güçlüğü özelliği olan öğrencilerin fark edilebilmesi için  “Farklı Çocuğu Farket” sloganı ile başlatılan proje kapsamında BAÜ Necatibey Eğitim Fakültesi konferans salonunda seminer düzenlendi.


      BAÜ Necatibey Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Fatih SATIL, Karesi Kaymakamı Sayın Ahmet ERDOĞDU, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Sayın Erhan KOCADERELİ, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY, Okul Müdürleri  ,Karesi İlçemiz bünyesinde görev yapan Anasınıfı ve sınıf öğretmenlerinin katıldığı seminerde BA.Ü N.E.F . Yabancı Diller Eğt. Böl. Bşk. Prof. Dr. Mehmet BAŞTÜRK , BA.Ü N.E.F . OFMA Matematik Eğt. Böl. Bşk. Doç.Dr. Hülya GÜR  ve BA.Ü N.E.F . İlköğretim Böl. Okul Öncesi Öğretmenliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sonnur IŞITAN konuşmacı olarak yer aldılar.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.