BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Muayene Kabul Komisyonları Bilgilendirme Semineri

İlçemizde FATİH Projesi FAZ 2 1. Kısım kapsamında kurulumu tamamlanan etkileşimli tahtalar için oluşturulan muayene kabul komisyonlarına bilgilendirme semineri verildi.
FATİH Projesi Muayene Kabul Komisyonları Bilgilendirme Semineri

İlçemizde Fatih Projesi Faz 2 1.Kısım kapsamında 13 okulumuza etkileşimli tahta kurulumu yapılmıştır.

Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Ortaokulu, İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Karesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hacıilbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi, İnebey Anadolu Lisesi, Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi,Adnan Menderes Anadolu Lisesi, T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi, İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi ve Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine etkileşimli tahta kurulumları tamamlanmıştır.Okulların bünyesinde kurulan muayene ve teslim alma komisyonlarına ilçemiz Fatih Projesi Eğitmenleri Ramazan DURMUŞ ve Ümit YEL tarafından bilgilendirme semineri verilmiştir.Komisyonlara teslim alma kriterleri uygulamalı olarak gösterilmiştir.

 Etkileşimli Tahta Kontrol Sunu: 

Etkileşimli Tahta Kontrol Liste: 

Muayene Kabul dökümanları için Tıklayınız!

Muayene Kabul KomisyonlarıMuayene Kabul Komisyonları

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.