BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Lisesi Mezuniyet Coşkusu

  T.C.. Ziraat Bankası Fen Lisesi , 2014-2015 öğretim yılı 19. dönem mezunlarını muhteşem bir törenle uğurladı.   Okul bahçesinde düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İslam AKTEPE, Karesi ilçesi lise müdürleri, okul öğretmenleri ile mezun öğrencilerin velileri katıldı.  
Fen Lisesi Mezuniyet Coşkusu

 

 

 

Tören saygı duruşunun ardından istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Konuşmalardan sonra Halk Oyunları gösterisini sunuldu.

Törenin açılış konuşmasını Okul Müdürü Mehmet Emin BATMAZ  yaptı. BATMAZ : “Bize başarıyı kazandırma adına katkı yapan belki ailesinden çok öğrencilerine zaman ayıran, hoşgörü ve aynı zamanda ezber bozma pratiğini kazandıran kendine  saygı ve güveninizi inşa eden öğretmenlerimize mezun öğrenciler adına teşekkür ediyorum” diyerek diğer mezun öğrencilere başarılar diledi.

Okulu derece ile bitiren ve YGS sınavında ilk 1000’de yer alan  öğrencilere hediyeler verildi.

(Okul birincisi Oğuz Sabri YILKAN; ikincisi İlker DEMİREL; üçüncüsü Hülya ÇETİN olmuştur.YGS Sınavında ise İlker DEMİREL (Türkiye 189.’su) , Haldun BALIM (Türkiye 354.’sü) ve Berkant AKBAŞ (Türkiye 558.’si) ilk binde yer alarak ödüllendirilmişlerdir.

Okul Birincisinin ödülünü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KONAKBAY takdim etti. Mezun öğrencilere yeni hayatlarında başarılar dileyen bir konuşma yaptı.Sınıf öğretmenleri öğrencilerine, diploma ve karanfil çiçek takdim ederek mezuniyetlerini kutladılar. 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.