BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Sona Erdi

  Hayat Boyu Öğrenme konusunda farkındalık oluşturmak ve unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunlarımızı yeniden canlandırmak amacı ile Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen Geleneksel Çocuk Oyunları  Şenliği final müsabakaları Karesi Kaymakamı Ahmet ERDOĞDU, Balıkesir Ticaret İl Müdürü Nuray PAKÖZ ,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turhan DEMİRTAŞ, İlçe  Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY,  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhan Şahin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sami GÜNNÜ, Okul Müdürleri  ve  kalabalık vatandaş topluluğunun katılımlarıyla sona erdi. 
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Sona Erdi

  Bir konuşma yapan İlçe  Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY Çocuklarımızın modern dünya ile yarışırken geçmişi unutmadan hayat oyununda başrollerdeki yerlerini alıp, Ülkemizin parlayan yıldız şehirlerinden olmaya aday Balıkesir’in Kültür Merkezi Kareside bizlere nice güzellikler yaşatacaklardır dedi ve bu organizasyonda emeği geçen tüm kurum ve kişilere teşekkür etti. Dereceye giren okullarımıza protokol tarafından madalyaları ve kupaları verilmesi ile tören sona erdi.

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.