BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında 2. Karesi İlçesi Hayatboyu Öğrenme , Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Bilim ve Sanat Merkezi konferans salonunda yapıldı.
HALK EĞİTİMİ PLANLAMA VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

      14/01/2015 tarihli İlçe Hayat Boyu Öğrenme,Halk Eğitimi ve İşbirliği olağan toplantısı  Karesi Bilim Sanat Merkezi kurumunda Sayın Kaymakamımız Ahmet ERDOĞDU Başkanlığında, Karesi Belediye Başkan Vekilimiz Mürsel SABANCI,Karesi İlçe Jandarma Komutanı Sabittin KESKİN,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KONAKBAY ve Daire amirlerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda Halk Eğitimi ve ASO Kurum Müdürü Mustafa CANSEVEN´in açılış konuşmasıyla Halk eğitimi Merkezi Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan KONAKBAY Halk eğitim müdürlüğünün önemi hakkında yaptığı konuşmanın ardından Kaymakamımız Sayın Ahmet ERDOĞDU Halk eğitim Merkezlerinin önemine vurgu yapmışlardır. Halk eğitim merkezinin hazırlamış olduğu sunum izlettirildikten sonra, toplantıya katılan Resmi Kurum ve Sivil Toplum örgütleri işbirliği konusunda bilgilendirilerek , konukların dilek ve temennileri dinlenerek toplantı tamamlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.