BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'nün 2020 Merkezi Sınav Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'nün 2020 Merkezi Sınav Mesajı

20 Haziran 2020 tarihinde yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavına (LGS) için, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Okullarımızda Covid -19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uygun olarak okullarımızı ve sınıflarımızı düzenledik.

 

 Sınavda görevli öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimiz sosyal mesafeye uygun  bir şekilde sınava alınacaktır. Çocuklarımız için en uygun sınav ortamı hazırlanmıştır. Bizler sınav için tüm tedbirlerimizi aldık.

 

      Bu vesileyle sınava girecek olan tüm öğrencilerimize  heyecan ve stresten uzak, harcamış oldukları emek ve çalışmalarının karşılığını alabilecekleri başarılı bir sınav temenni ediyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar, sınavda görev alacak öğretmenlerimize ve tüm görevlilere kolaylıklar diliyorum.

 

Sami GÜNNÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.