BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'nün Anneler Günü Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'nün Anneler Günü Mesajı

Üzerimizde hayatımız boyunca ödenmez hakları bulunan bir eğitimci olarak sevgi, fedakarlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır...


Annelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmak, onları sadece bu anlamlı günde hatırlamak değil hayatımız boyunca aklımızdan çıkarmamak en önemli vazifelerimizden biridir. Zira anlayışımızda "Cennet, annelerin ayakları altındadır." buyurulmaktadır.  


Covid19 salgını ile zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde evlatlarını bağrına basamayan, onları kucaklayamamanın hüznünü yaşayan tüm annelerimizi yürekten selamlıyorum. Aynı zamanda tüm sağlık çalışanı annelerimize de şükranlarımı belirtiyorum. 


Yüreği yaralı tüm şehit annelerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.Onlar; yüreğimizde sonsuza kadar yaşayacak kahraman şehitlerimizin bize emanetidir. Mutlu ve huzurlu bir toplum için en büyük dileğimiz bütün annelerimizin mutluluğudur.


Bu duygu ve düşüncelerle, anlayışımızın en kutsal görevini üstlenen, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin Anneler Günü`nü kutluyor, saygı ve selamlarımı iletiyorum...


Sami GÜNNÜ

 

Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü


Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.