BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAMİ GÜNNܒNÜN YIL SONU MESAJI

           Sevgili öğrencilerimiz, kıymetli velilerimiz, saygıdeğer idareci ve öğretmenlerimiz; hep birlikte özveriyle çalışarak 2017-2018 Eğitim- Öğretim dönemini tamamlamış bulunmaktayız. Hep birlikte  çok çalıştık, yorulduk ama yılmadık. Her yeni günde, yeni bilgiler, davranışlar, deneyimler kazanacak- kazandıracak  olmanın heyecan ve umudunu yaşadık. Ülkemizin geleceği ve hepimizin mutluluğu için göstermiş olduğunuz bu gayretli çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor sağlık ve mutluluklar diliyorum.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAMİ GÜNNܒNÜN YIL SONU MESAJI

Sevgili Öğrenciler;

Uzun bir eğitim dönemi sonunda aldığınız karneler her ne kadar sizin yıl içerisinde yaptıklarınızın değerlendirmesi olsa da, aynı zamanda  daha iyisini yapabileceğinizi de kendinize fısıldayan bir araçtır. Hayata dair umudunuz, başarıya olan inancınız, başarabileceğinize dair güveniniz hep var olsun. Başarı çıtanız, hayaliniz  hep yüksek olsun. Hayallerinizi gerçekleştirmede, başarıyı en üst perdeden yakalamada, kişilikli, karakterli, öz güveni yüksek bireyler olarak yetişmenizde,  bizlerin, öğretmenlerinizin ve ailenizin hep sizinle olacağını unutmayın.

Sizlerden beklentimiz; ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak, ülkesi ve milleti için tüm dünya ile yarışabilecek donanıma sahip olmanızdır. Bu ülkenin yarınları sizlersiniz. Ülkemizin yarınlarına sizler yön vereceksiniz.

Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu kaliteli zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde yer almanızı ve BENGİ PROJESİ ile kazandığınız  kitap okuma alışkanlığınızı devam ettirmenizi  tavsiye ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Başarının sınırı yoktur. Her anne baba, çocuklarının çok başarılı olmasını ister, fakat her çocuk kendi gelişimine göre bir yeterliliğe sahiptir. Daha çok sevgi, daha iyi planlama, farklı yaklaşımlar, sabır, hoşgörü ve iyi niyet ailelerin yol haritası olmalıdır. Onlara iyi bir rehber olmak istiyorsak onlarla kaliteli vakit geçirmeye özen göstermeliyiz. Eğitimin temel taşlarından biri olduğumuzu aklımızdan çıkartmamalıyız. Bizim en büyük şansımız, sizler gibi eğitime katkı sunan velilerimizin olmasıdır. Ortak amacımız olan çocuklarımızın eğitimi için verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Yarınlarımızın bu günden daha iyi olmasını  sağlayacak nesiller yetiştirmek için verdiğiniz  emek, gösterdiğiniz fedakarlı ve özveri için sizleri tebrik ediyorum. Yıl içinde öğretim yanında, eğitim anlamında da gerçekleştirdiğiniz sanat, spor, kültür ve değerlerimiz ile ilgili projelerdeki çalışmalarınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyor hepinizi kutluyorum.

Bu düşüncelerle, eğitim kalitesini artırmak için özverili katkılarından dolayı okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, bütün eğitim  çalışanlarımıza,  velilerimize ve okul-aile birliği üyelerine teşekkür ediyorum. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlık ve mutlulukla geçirmenizi diliyor, sizleri saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.