BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAKBAY´ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY eğitim öğretim yılı 2. Dönem başlangıcı ile bir mesaj yayınladı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAKBAY´ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem  Mesajı

2015-2016 Eğitim öğretim yılının 2. döneminin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, bu eğitim öğretim dönemininde hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Saygıdeğer meslektaşlarım;

Ülkemizin çağdaş uygarlık seviyesine ulaşması için hepinizin ne kadar özveriyle çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. Karşılaştığınız zorluklardan hiçbir zaman yılmayınız. Gençlerimizi yetiştirirken onlara insan sevgisini, kardeşliği ve hoşgörüyü mutlaka öğretiniz. "Çağını anlayabilen , ezberci değil muhakeme yeteneği gelişmiş analiz-sentez" yapabilen, her şeyden önemlisi düşünen bireyler olmalarını sağlayınız.

 

Öğrencilerimize mutlaka verimli ders çalışma yöntemlerini öğretiniz, onları cesaretlendiriniz. Ders dışında da onlara rehberlik yapınız. 

Sevgili öğrencilerimiz;

 

Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmeniz için kendinizi geliştirmeli, büyük düşünmeli, bunun için de gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalısınız.

 

Değerli anne babalar;

 

Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve işbirliği içinde olmanız çok önemlidir. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır. Kendine güvenen, üreten, vatanını milletini seven, ülkemizi uygar milletler seviyesine ulaştıran nesiller yetiştirmek, temel hedeflerimizdir.

 

              Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminin tüm toplumumuz için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ederim.

 

 

                                                          Ramazan KONAKBAY

                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.