BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAKBAY´ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAKBAY´ın Kurban Bayramı Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,     

 

  Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşmayla kalplerin birbirine yaklaştığı, milli ve manevi duyguların tazelendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruğa ulaştığı, Hz. İbrahim´in adanmışlığı ve Hz. İsmail´in teslimiyetinin simgesi olan bir Kurban Bayramı’na ulaşmış bulunuyoruz.

  Dini bayramlar, kırgınlıkların ve dargınlıkların bittiği, dostlukların pekiştiği, sevgi ve saygının ön plana çıktığı, hoşgörü ve merhametin arttığı, sıla-i rahimin hatırlandığı istisnai günlerdir. Bu günlerde ailemizle, akraba ve dostlarımızla bayram sevincini yaşarken; yardıma muhtaç ve kimsesizlerle, yaşlı ve hastalarımızla, engelli vatandaşlarımızla, şehit ailelerimiz ve gazilerimizle de birlikte olarak onların yanında olduğumuzu hissettirmemiz gerekmektedir.

  Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle Eğitim camiamızın fedakâr ve cefakâr mensupları başta olmak üzere, mesai arkadaşlarımın,; öğrencilerimiz, kıymetli velilerimiz ve kadirşinas milletimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Bayramın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlık için barışa, huzura ve refaha vesile olması temennisiyle selam, saygı ve sevgilerimi sunarım.  

 

 

 

 

                                                                         

                                                                                  Ramazan KONAKBAY

                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.