BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAYBAY´ın Ramazan Bayramı Mesajı

   
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz KONAYBAY´ın Ramazan Bayramı Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Veliler, Sevgili Öğrenciler,  

         Manevi duyguların güçlendiği, yardımlaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Ramazan ayını daha geride bırakıp, sıkıntı ve tasaların bir nebze olsun unutulduğu, sevgi ve şefkatle birbirimize ellerimizi uzatma ve kaynaşma günü olan Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Bayramlarda milli ve manevi duygularımızın güçlenmesini, yeşermesini, toplumun tüm fertlerinin sevgi ve hoşgörü ile birbirine kenetlenmesini sağlamalıyız.Bayramlar huzur ve mutluluğu, sevgi ve dostluğu derinden hissettiğimiz önemli bir zaman dilimidir. Bu zaman diliminde dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak gönülleri birleştirmek ve birbirimize sarılmak hepimizin öncelikli görevi olmalıdır. 

           Yeni yetişen neslin hafızasında bir iz, damaklarında şeker tadında bir bayram lezzeti bırakarak gelecek günlerimizde güzellikle, tebessümle yâd edeceğimiz bayram hatıralarımız olması temennileriyle; hep bir arada, sevgi dolu huzurlu nice bayramlar geçirmek ve insanlık dramının yaşandığı kardeş ülkelerdeki gözyaşlarının dinmesi dileğiyle; Ramazan Bayramımızı kutlar, sağlık ve başarı duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım. 

 

 

 

 

 

                                                                                   Ramazan KONAKBAY

                                                                              Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.