BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KONAKBAY´ ın TEOG Mesajı

27- 28 Nisan 2016 Çarşamba ve Perşembe günü yapılacak olan TEOG İkinci Dönem Ortak Sınavları’ nda; sınava girecek öğrencilerimize başarılar dilerim.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KONAKBAY´ ın TEOG Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler;

 

          TEOG İkinci Dönem Ortak sınavlar, Ortaöğretim için bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda kazandıkları başarılarla bizleri onurlandıran diğer öğrencilerimiz gibi sizlerin de aynı performansı göstereceğinize inancımız tamdır.

          İnanıyoruz ki, sizler hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek başarılı olacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, Atatürk ilkeleri ve Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

 

Değerli Veliler;

 

           Çocuklarınızın başarısı için büyük emek ve gayret sarf ettiğinize, maddi ve manevi fedakarlıklarda bulunduğunuza yürekten inanıyorum. Pek tabiidir ki bütün bunların karşılığında çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsunuz. Çocuğunuz ve siz elinizden gelenin en iyisini yaptığınız halde eğer sonuç istediğiniz gibi çıkmazsa, asla karamsar olmayınız. Hayatın ve geleceğin ne getireceğini, bize hangi fırsatları sunacağını, Cenabı Hakk’ın bizimle ilgili ne murad ettiğini bilemeyiz. Bütün bu gayretleriniz sonrası gelen sonuçları –başarı ya da başarısızlığı- makul karşılamak ve her iki neticeyi de tevekkülle kabullenmek hem sizin için, hem çocuklarınız için yararlı olacaktır.

 

           27-28 Nisan 2016 tarihlerinde yapılacak olan TEOG 2.Dönem sınavlarında sınava girecek 8. Sınıf öğrencilerimize başarılar dilerken, sınav sonuçlarının ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.