BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü Mesajı

Demokratik düzenimizi hedef alarak Devletimizin bölünmez bütünlüğünü milli birlik ve beraberliğimizi parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından bertaraf edilişinin üzerinden 5 yıl geçti.

15 Temmuz gecesi kahraman evlatlarımız güvenlik güçlerimizin yanında yer almış ve vatanı her ne pahasına olursa olsun korumaya hazır olduğunu göstermiştir. Büyük Milletimiz, nereden gelirse gelsin açıkça veya haince yapılan bütün saldırıları ve düşmanca kalkışmaları, daima ortadan kaldıracak inanç, cesaret, iman ve kararlılığa sahiptir ve her daim hür, bağımsız ve aydınlık yarınlara doğru ilerlemeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nün beşinci  yıldönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, en derin saygılarımı sunuyorum.

Sami GÜNNÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.