BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami Günnü'nün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami Günnü'nün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.2021-2022 eğitim-öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere velilerimize, idarecilerimize, öğretmenlerimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni bir heyecan ve umutla yeni bir döneme başlıyoruz. Sizlerden beklentimiz; inanç ve gayret içinde derslerinize sımsıkı sarılmanız ve hayalini kurduğunuz hedefinize ulaşmak için gereken adımları atmanızdır. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz.  Gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmeniz için kendinizi geliştirmeli, gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalısınız. Sizlerin başarısı, hepimizin başarısıdır. Sizleri seviyor ve sizlere güveniyoruz.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Evrensel bir zeminde, zamanın ruhunu okuyan, ufku açık, bununla birlikte milli, manevi değerlerimizi özümsemiş bir toplumun inşası, vazifelerin en kıymetlisidir. Salgın döneminde her öğrencimize ulaşma gayretiyle çalışarak okulun, dört duvardan çok daha fazlası olduğunu ispat ettiniz. Hayatlarına dokunmuş olduğumuz her bir öğrenci, bu ülkenin geleceğine yapılan en büyük yatırımdır. Bu anlamda her yeni eğitim dönemini önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir."  ifadesinde işaret ettiği şuurla bu vatanın evlatları için özveri ve sabırla yüreğini ortaya koyan yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz,

Bizler sizin bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek; onların gelişimi için tüm imkânlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. İçinde bulunduğumuz süreçte, her şeyden önce onların sağlıklarını koruyarak eğitim öğretim için ne gerekiyorsa yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Çocuklarımızı hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştirebiliriz. Öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim, öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır.

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılının İlçemize ve eğitime gönül vermiş herkese sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 

 

Sami GÜNNÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.