BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Türk Milletinin ortak değerleri etrafında birleşme ve kenetlenmesinin, hürriyet ve istiklaline asla pranga vurulamayacağının dünyaya ilan edildiği gün olan Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 97. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içindeyiz.
Malazgirt ile başlayıp, Çanakkale'de, Dumlupınar'da devam eden zaferlerimizle, ihtiyacı olan her mazlum ülkenin yanında olan asil duruşumuzla Türk Milleti her zaman içinde yaşadığımız zor coğrafyada bir umut ışığı, bir güvence olmuştur. Ekmeğini bölüşebilmenin, cesaret ve duyarlılığı ile dünyaya örnek olan bir millet olmanın şerefini her zaman yüreğimizde taşıyoruz, taşıyacağız.
Asırlık bir Türk devleti olmamıza 3 yıl kala, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında ve devletimizin kurulmasında emeği olan bütün kahramanları minnetle yad ediyorum.
Bin yıldır vatanımız olan Anadolu topraklarının her karışında kanı ve alınteri olan ecdadımıza, şehitlerimize, gazilerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu ülke için çalışırken, teröre karşı savaşırken, 15 Temmuz'da hainlere direnirken hayatlarını kaybeden güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlarımızın aziz hatırası her zaman hafızalarımızda ve yüreğimizde olacaktır.
Bu düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, bütün Karesililere sevgi ve saygılar sunuyorum.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.