BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün Ara Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün Ara Tatil Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz,

Dünyamızı etkileyen pandemi süreci sebebiyle kısmen yüzyüze, kısmen çevrim içi derslerle sürdürdüğümüz 2020-2021 eğitim yılının ilk ara yıl tatilini 16-20 Kasım tarihleri arasında yapacağız. Bu süreçte kısmen açtığımız okullarımızda eğitim faaliyetlerimizi, kıymetli idareci ve öğretmenlerimizin büyük emek ve özverileri, öğrencilerimizin tedbirlere eksiksiz uymaları ve saygıdeğer velilerimizin desteği en sağlıklı biçimde yürütmeye gayret gösterdik.

Okullarımızın açık olduğu süre içinde hem idarecilerimiz, hem öğretmen ve öğrencilerimiz yüzyüze ve çevrim içi ders planlamalarını yaparken ve dersleri yürütürken büyük emek ve gayret gösterdiler. Şimdi öğrencilerimiz için kısa bir mola zamanı... İdareci ve öğretmenlerimiz ise çevrim içi mesleki çalışmalara devam ederek eğitim ve öğretim sürecini değerlendirme imkanı bulacaklar.

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Meslektaşlarımız,

Ara tatil sürecinde pandemi tedbirlerine uyarak tatilinizi geçirmenizi ve eğitim öğretime sağlıklı bir şekilde dönmenizi diliyorum. Sizleri okullarınızda her türlü tedbir alınmış olarak bekliyor olacağız.    

Öğrencilerimiz ve velilerimiz için verimli ve sağlıklı bir ara tatil olmasını temenni ediyor; öğretmenlerimize, mesleki gelişim faaliyetlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.