BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami GÜNNÜ'nün Ramazan Bayramı Mesajı

İçinde bulunduğumuz zor günlere rağmen büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, buruk da olsa bir Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

İnancımızda ve toplumumuzda özel bir yeri olan dini bayramlarımız, sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü gibi güzel özelliklerimizi pekiştirirken, dargınlıkları sona erdirmekte, barışa ve muhabbete vesile olmakta, ihtiyaç sahiplerine daha çok elin uzanmasına imkân sunmaktadır. 

Bu bayram da geçen sene olduğu gibi evlerimizde sevdiklerimizden ayrı bir şekilde bayramı geçireceğiz. Ama biliyoruz ki bu daha güzel günlere ulaşabilmek için... Bayram günlerinde tedbirlere uyarsak sonrasında inşallah yakın zamanda daha özgür günler göreceğiz. Bu günler de geride kalacak; daha nice güzel ve mutlu günlerde hep birlikte olacak, büyüklerimizin ellerinden öpecek ve sevdiklerimizle kucaklaşacağız.

Mübarek Ramazan Bayramı'nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini Yüce Allah'tan diliyor, bayramınızı kutluyorum.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.