BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Gaziler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Gaziler Günü Mesajı

Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna canını hiçe sayarak ve üstün fedakârlıklar göstererek gazilik mertebesine ulaşan ve bu gururu bir ömür boyu taşıyan gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutlarım.  Geleceğimizi korumak, ülkemizin her köşesinde huzur ve emniyeti sağlamak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve canı pahasına vatanını korumayı görev edinen bir milletin evlatları olarak bu Gaziler Günü'nü idrak ederken gazilerimizin ve şehitlerimizin ailelerinin gururlarını ve kederlerini yürekten paylaşıyoruz.

Geçmişten bugüne cephelerdeki savaşlarda istiklal ve istikbaline sahip çıkmış olan aziz milletimiz, bugün de ülkemizin huzuruna kast eden terörle mücadeleye devam etmektedir.

Bu fedakârlıkları bize miras bırakan tüm şehitlerimiz ve gazilerimizle her zaman gurur duymaktayız. Ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet minnet ve saygıyla anıyor, hayatta olanlarına uzun ömürler diliyorum.

Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen gazilerimiz, milletimizin medarı iftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm gazilerimizin Gaziler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

Sami GÜNNÜ

Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.