BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürü KONAKBAY´ dan Okullarımızı Ziyaret

  İlçemiz Okullarının oluşturduğu farklı ve etkili bir  tercih hizmeti veren tercih sınıflarını ve okullarımızın 2015-2016 Eğitim Öğretim hazırlıklarını yerinde görmek ve incelemek için Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY beraberinde İlçe Şube Müdürümüz Ahmet KUTLU ile okullarımıza ziyarette bulundular.
İlçe Müdürü KONAKBAY´ dan Okullarımızı Ziyaret

   Tercih çalışmaları ile ilgili Okul Müdürleri ve Rehber Öğretmenlerden bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü KONAKBAY “ Ortak sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra başlayan tercih döneminde öğrencilerin sağlıklı ve doğru tercih yapması elbette büyük önem taşımaktadır. Gençlerimizin sağlam bir gelecek planlaması yapmaları ve mutlu olmaları onların dolaysıyla ülkemizin geleceğine bir katkı sağlamak bizim için en büyük mutluluktur. Bu konuda tüm Ortaokullarımızda ve Rehberlik Araştırma Merkezimizde başlayan güzel bir çalışma olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tercihe yönelik  yürütülen çalışmayı bizzat görmek istedim. Bu sınıfları oluşturan Okullarımızın Rehberlik Servislerine ve teşvik eden, destekleyen Okul idarelerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Okul Rehber Öğretmenleri  ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek tercih sınıflarında sadece kendi öğrencilerine değil talep eden herkese hizmet vermeye çalıştıklarını belirttiler. 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.