BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürü KONAKBAY´ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Mesajı

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 2. Dönemi tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için başarılı bir şekilde geçmesi temennisi ile hayırlara vesile olmasını Dilerim.
İlçe Müdürü KONAKBAY´ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Mesajı

Eğitimin Baş Mimarları,

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

 Sizler öğrencilerinizi sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde milli, manevi değerlerine bağlı, Türk Millî Eğitim Sistemimizin genel ve özel amaçları doğrultusunda onları yetiştirmektesiniz. Birinci dönemdeki üstün çalışma azminizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizlere tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrenciler,

 Başarılı bir birinci dönem geçirdiniz ve dinlenmek için kısa bir tatili hak ettiniz. 2016-2017 eğitim öğretim yılının 2. dönemi başlıyor. 2. Dönem toparlanmak için ve birinci dönem elde ettiğiniz başarıların sonuçlarını görmek için önemli. Bu dönemi sağlıklı, başarılı bir şekilde geçirmenizi diliyorum.

Sayın Velilerimiz,

 Çocuklarımızın yetişmesinde velilerimizin de katkısı çok büyüktür. Onların olumlu ve yönlendirici destekleriyle ve çocuklarımıza yapacakları rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına önemli katkı sağlamaktadırlar. Gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmemiz için kendimizi geliştirmeli, büyük düşünmeli ve yaşamak istediğimiz ortamın şartlarının oluşmasında etkin olmalı, bunun için de gerekli bilgi ve donanıma sahip duruma gelmeliyiz.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 2. Döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkes için sağlıklı ve başarılı bir dönem olarak geçmesini temenni ederim.

 

 

                                                                                        Ramazan KONAKBAY

                                                                                   Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.