BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Ramazan KONAKBAY´ın 23 Nisan kutlama mesajı

İlçe Müdürümüz Ramazan KONAKBAY´ın 23 Nisan kutlama mesajı

   Milletin varlığını, gücünü ve iradesini gösterdiği gün olan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 95. açılış yıldönümüne ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kavuşmuş olduğumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sevinçle ve coşkuyla kutluyoruz.

   Sahip olduğu değerlerle çağlar ötesine açılan kapı olan 23 Nisan; gururla kutladığımız Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak milletimizin, çocuklarımıza duyduğu sevgi ve güveni göstermektedir. Bizler, dünyanın ilk ve yegâne çocuk bayramı olarak tarihe geçen, millet iradesine dayanan, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı bu günde, tüm dünya çocuklarıyla ulusal egemenlik sevincimizi paylaşıyoruz. Böylelikle dünyaya; sevgi, saygı, hoşgörü, dostluk, kardeşlik ve barış mesajlarını bayramımızla tekrar hatırlatıyoruz.

   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her geçen yıl daha coşkulu, heyecanlı ve sevinçle kutlarken, 95 yılda elde ettiğimiz başarılara yenilerini ekleyebilmek, yarınlarımızın güvencesi olan çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz.

   Her şeyin en güzeline layık olan çocuklarımızın, çocuk olma hakkıyla dünyaya geldiğinizi göz ardı etmiyoruz. Daima bu hakkınıza sahip çıkarak daha nice bayramlar yaşatabilme çabasında olacağız.

   Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İlk Meclisimizin kahraman üyelerini ve milli mücadelede canlarını feda eden şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın ülkemiz çocukları ile birlikte, dünya çocukları arasında sevgiyi, barışı, kardeşliği güçlendirmesini, tüm çocuklarımıza mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum.

                                                                        

                                                                            Ramazan KONAKBAY

                                                                      Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.