BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLİMİZİ BODRUMDA ‘’ULUSLARARASI KIRSAL TURİZM KONGRESİ’’NDE TEMSİL ETTİLER.

İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLİMİZİ BODRUMDA ‘’ULUSLARARASI  KIRSAL TURİZM KONGRESİ’’NDE TEMSİL ETTİLER.

10-13 Mayıs tarihlerinde Muğla Bodrum´da Yasmin Resort Bodrum Otelde ‘’2.Uluslararası Kırsal Turizm Kongresi ve 7. Ulusal Kırsal Turizm Kongresi gerçekleşti .Kongrede ilimizi  Balıkesir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul pansiyonu proje gurubu öğrencileri temsil etti. Öğrencilerimiz Tayyip Koca, Beyza Curabay, Esin Gezgin, Ebrar Öztürk, öğretmenleri Kadirye Kahraman ve Habibe Apaydın’ın danışmanlığında hazırladıkları Balıkesir’de somut olmayan kültürel mirası korumaya yönelik hazırladıkları "Balıkesir Mutfak Kültüründe Geleneksel Ekşi Macun ve Kullanım Alanları" ve  "Geleneksel Dokuma Sanatı Olan Mısır Hasırı Üzerine Bir İnceleme"  konulu bildiri ve  poster sunumu yaptılar. Kendilerini kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

 

 


24-05-201824-05-201824-05-2018

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.