BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARESİ´ DE ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

Karesi İlçe Milli Eğitim tarafından Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine yönelik verilen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin Sertifika Töreni İl Milli Eğitim Müdürümüzün katılımıyla Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi´ nde gerçekleştirildi.
KARESİ´ DE ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ

         Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından işyerlerinde, çalışanların sağlığına zarar verebilecek tehlikelerden korunması, aynı zamanda iş yeri ortamının iyileştirilmesi amacıyla verilen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin Sertifika Töreni Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi Toplantı Salonu´ nda gerçekleştirildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri,İdareci, Öğretmen ve 4 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri katıldı.

          Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’ nın ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Cengiz “Öncelikle İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin gerçekleştirilmiş olması sebebi ile Karesi İlçe’ sine ve Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan KONAKBAY’ a teşekkür ediyorum. İş Sağlığı ve Güvenliği bizler için en çok önem arz eden meselelerden birisidir. Bazen önemsemediğimiz ufacık bir ayrıntı, telafisi zor, hatta imkansız sonuçlara yol açabilir. Bu sebeple biz bu eğitimleri çok önemsiyoruz” dedi.

         Sayın CENGİZ’ in konuşmalarının ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Öznur SARI konu ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Sunumun akabinde Sertifika Töreni’ ne geçildi.Toplu hatıra fotoğraflarını çekilmesiyle program sona erdi.

 

        18-12-201518-12-201518-12-201518-12-201518-12-2015

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.