BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“KÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE” ŞİİR DİNLETİSİ “BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR” PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMI

Bilim ve Sanat Merkezi Türkçe sınıfı öğrencileri “Küçük Kalplerden Gönüllere” adlı bir şiir dinletisi gerçekleştirdi.Şiir dinletisi ile birlikte izleyicilerin ilgisini çeken bir başka program ise “Bilsem Ailesi Kitap Okuyor” adlı projenin ödül töreninin gerçekleştirilmesi oldu.  
“KÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE” ŞİİR DİNLETİSİ “BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR” PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMI

Bilim ve Sanat Merkezi Türkçe sınıfı öğrencileri “Küçük Kalplerden Gönüllere” adlı bir şiir dinletisi gerçekleştirdi. 13 Mayıs 2015 tarihinde saat 18.00’da gerçekleştirilen şiir dinletisinde Türkçe sınıfına devam eden öğrenciler, izleyicilere edebiyatımızın önemli şairlerinin şiirlerinden oluşan bir şiir şöleni sundular. Türkçe Öğretmenleri Önder POTUR ve Handan Burak AKSOY’ un danışmanlığında hazırlanan şiir dinletisine katılan izleyiciler, program sonrası dinleti ile ilgili beğenilerini dile getirdiler.

 

 

Şiir dinletisi ile birlikte izleyicilerin ilgisini çeken bir başka program ise “Bilsem Ailesi Kitap Okuyor” adlı projenin ödül töreninin gerçekleştirilmesi oldu. Türkçe sınıfına devam eden öğrencilerin ve ailelerinin kitap okuma düzeylerini arttırmak amacıyla yapılan proje sürecinin sonunda en fazla kitap okuyan aile, öğrenci, anne, baba ve öğrenci kardeşlerine hediyeler verildi. Projenin ödülleri İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet CENGİZ, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, Karesi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet KUTLU, Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Muzaffer ÇAKIR ve Hacıilbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Hüseyin YEŞİL tarafından verildi.

KÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMIKÜÇÜK KALPLERDEN GÖNÜLLERE ŞİİR DİNLETİSİ BİLSEM AİLESİ KİTAP OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ PROGRAMI

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.