BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Tanıtım Günleri ve Bilim Şenliği

Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde ildeki tüm  meslek liselerinin katıldığı Meslek Tanıtım Günleri Bilim Şenliği programı gerçekleştirildi.
Meslek Lisesi Tanıtım Günleri ve Bilim Şenliği

   Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde ildeki tüm  meslek liselerinin katıldığı Meslek Tanıtım Günleri Bilim Şenliği programı gerçekleştirildi. Programa Balıkesir Valisi Sayın Mustafa YAMAN, Karesi Kaymakamı Sayın Ahmet ERDOĞDU, Karesi Belediye Başkanı Sayın Yücel YILMAZ, Gençlik Hizmetleri ve Spor II Müdürü Sayın İlhan ARSLAN, il Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf CENGİZ, İşkur İl Müdürü Sayın Nazım BALCI, Sosyal Güvenlik ¡1 Müdürü Ömer ÇALIŞKAN, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ramazan KONAKBAY ve çok sayıda Okul Müdürü ,öğretmen, Öğrenci katıldı. 12 meslek lisesinin alan tanıtımı yaptığı bilim şenliği. Karesi Belediyesi. Güney Marmara Kalkınma Ajansı, İşkur, Sosyal Güvenlik Kurumu´nun katkıları ile düzenlendi. Protokol, öğrencilerin okulun bahçesine ve spor salonuna açtığı stantlan gezdi Helikopterden, robota, yeraltı zenginliklerinden mimariye kadar ilginç ürünlerin tanıtıldığı stantları  inceleyen Vali Mustafa YAMAN ve davetliler  Sağlık Meslek Lisesi standında tansiyonlarını da Ölçtürdüler.

 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.