BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletimizin Başı Sağ Olsun

Milletimizin Başı Sağ Olsun

       

            Dün akşam aldığımız acı haber sonrası Suriye' nin İdlip bölgesinde 33 askerimizi kaybetmenin hüznünü yaşamaktayız. Aziz Şehitlerimiz, Vatanımızın bağımsızlığı uğruna, gözünü kırpmadan can veren şehitlerimizi minnet ve şükran ile anıyorum. Ordumuzun tarih boyunca gösterdiği üstün cesaret ve kahramanlık tüm dünya milletlerinin takdirini ve saygısını kazanmıştır. Vatan ve millet için yapılanfedakarlık, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar ulvi ve emsalsizdir.

         Şehitlerimizin aziz hatıraları önünde bir kez daha ant içeriz ki Türkiye Cumhuriyeti devletimiz sonsuza dek yaşatılacak ve genç kuşaklara da bu değere sahip çıkmaları yönünde her türlü çabayı göstereceğiz.

          Sizleri rahmetle andığımız bu acı günde huzurunuzda saygı ile eğiliyoruz. Aziz ruhunuz şad olsun. Devletimizin ve milletimizin varlığı ilelebet ayakta kalacaktır. Şehitlerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum.

 

 

 

                                                                                                             

                                                                                                                        Sami GÜNNÜ

                                                                                                                           Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.