BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAK SINAVLAR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KONAKBAY´ın 26-27 Kasım 2014 tarihlerindeki ortak sınavlar için öğrencilerimize mesajı.....
ORTAK SINAVLAR

           Milli Eğitim Bakanlığımızca,Ortaokul 8. sınıflar için düzenlenecek merkezi ortak sınavlar 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacak.  Sizi çok seviyor ve önemsiyoruz. Bütün gücümüz ve gayretimiz sizin iyi bir eğitim almanız içindir.Bu sınavlar bilgi temelinize dayalı olarak analiz,sentez,yorum yapma,zamanı iyi değerlendirme,dikkat ve yeterliliklerinizi birlikte ölçmeyi hedeflemektedir.

            Kaygılarınızı azaltın.Sınavda en aza indirilmiş kaygı ve stres en üst düzeyde başarılı olmanızı sağlar.Kendinizle ilgili olumsuz düşünmeyin.Bilginizden emin olun.Sınav başarısının ´´bilgi-yorum-hız´´ değişkenlerinin kullanımı ile orantılı olduğunu unutmayın.Okula başladığınız günden bu yana öğrendiklerinizi ve birikimleriniz ile her birinizin bu sınav sürecinden başarı ile çıkacağınıza olan inancımız tamdır.

             Unutmayınız ki, sonuç ne olursa olsun öğretmenleriniz ve velileriniz olarak bizler daima sizlerin yanında olacağız.

             Sizinle gurur duyuyor ve geleceğimize güvenle bakıyoruz.

              Hepinizi sevgiyle kucaklıyor başarılar diliyorum.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.