BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rahmetle Anıyoruz

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün ebediyete intikali  münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajında ; 
Rahmetle Anıyoruz

  Hayatını milletine adayan,örnek bir devlet adamı, büyük bir komutan olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hem Milli Mücadelede gösterdiği başarılarıyla, hem de fikirleriyle geleceğimize ışık tutmuş , bizlere örnek ve önder olmuştur.

      Mustafa Kemal Atatürk, düşüncelerindeki sağlamlık, doğruluk, uluslararası ilişkilerde güvenirlik, yurtta ve dünyada barış gibi değerlere sahip mümtaz bir devlet adamıydı.

      Geniş ufku, ileri görüşlülüğü,insan sevgisi ve barışçıllığı  ile büyük bir lider olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerini kavramak ve anlamak en büyük görevimiz olmalıdır. Bizlere emanet ettiği , en büyük eseri olan Cumhuriyeti yaşatmak ve güçlü,yenilikçi, çağdaş Türkiye’yi daha aydınlık yarınlara kavuşturmak için çalışmalı ve O´na layık bir nesil olmalıyız.

      Bu bilinçle Cumhuriyetimizin ve ülkemizin kurucusu , Başöğretmen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü,  ebediyete intikalinin 76. yıldönümünde rahmetle ve şükranla anıyorum.


                                                                                                  Ramazan KONAKBAY 

                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.