BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞAMPİYON HACIİLBEY BALIKESİR’E DÖNDÜ

Hacıilbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çanakkale’de 20- 22 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Liseler arası futbol turnuvasında grubunu birinci bitirerek şampiyon oldu.
ŞAMPİYON HACIİLBEY BALIKESİR’E DÖNDÜ

 

 Önceki akşam Balıkesir’e dönen Hacıilbey MTAL futbol takımını Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan KONAKBAY, Şb. Müdürü Sami GÜNNÜ ve Okul Müdürü Hüseyin YEŞİL tarafından  karşılandı. Takım Kaptanı Çağatay VATAN kupayı İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ramazan KONAKBAY ‘a verirken kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.Hacıilbey MTAL futbol takımını elde ettiği bu önemli başarıdan dolayı kutlayan Ramazan KONAKBAY, “Güçlü rakiplerini yenerek bizlere mutluluk yaşatan,  başta okul müdürü Hüseyin YEŞİL olmak üzere bu önemli başarıya ortak olan herkesi  gönülden tebrik ediyorum. Disiplinli, planlı ve çok çalışmak başarının anahtarıdır. Bugün bu takım bunu bizlere bir kez daha göstermiştir .” dedi. Takımın aldığı dereceden dolayı mutlu ve gururlu olduğunu belirten Hacıilbey MTAL müdürü Hüseyin YEŞİL “Başarıda emeği geçen müdür yardımcım Arda Aydın’a,  antrenörümüz Ferruh Çağan’a Beden Eğitim Öğretmenimiz Didem Can Karataş’ave sevgili öğrencilerime teşekkür ediyorum. Başarının okulumuza hayırlı olmasını diliyorum “ dedi. 

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.