BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevinç Kurşun İlkokulu´nda Diploma töreni

OKUMANIN YAŞI YOKTUR! Sevinç Kurşun İlkokulu’ nda Karesi Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği birinci kademe okuma yazma kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere diplomaları verildi.Törene Karesi  KaymakamımızSayın Ahmet ERDOĞDU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan KONAKBAY, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sami GÜNNÜ, Karesi İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa CANSEVEN, 2. Sakarya Mahallesi Muhtarı Türkan GÖKGÜL’de katıldı.   
Sevinç Kurşun İlkokulu´nda Diploma töreni

 Kurs öğretmeni Hüseyin KARACA , yaptığı konuşmasında,  öğrenmenin yaşı olmadığını belirterek, "Eğitim beşikten mezara kadar olan bir süreçtir. Kursiyerlerimiz her türlü resmi kuruma gittiklerinde  artık rahatça iş ve işlemlerini yapabilecekler. Kursiyerlerim okuma-yazmayı öğrendiklerinde en çok beni mutlu ettiler. Çok şükür verdiğimiz emekler boşuna gitmedi" dedi. Konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları verildi. Diplomalarını alan 2 kursiyer Açık ortaokula kayıtlarını yaptırdıklarını belirterek okul hayatını devam ettireceklerini belirttiler. Tören kursiyerlere çeşitli hediyeler dağıtılarak sona erdi.

 

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.