BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMA VAKFI İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

TEMA VAKFI İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

              T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İle TEMA Vakfı arasında 5 (Beş) yıllığına MİNİK TEMA, YAVRU TEMA VE ORTAOKUL TEMA işbirliği protokolü 29/01/2018 tarihinde imzalanmış olup protokol çerçevesinde ; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel  okullarda başta toprak ve su olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma, çevre ve tükenebilir varlıkların bilinçli kullanılması konularında edinilen bilgilerin hayata geçirilmesini sağlama ve ekolojik okuryazarlık bilincinin artırılması amaçlanmıştır.

            Porotokolün  uygulanmasında işbirliği yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunmak için Karesi TEMA Vakfı Temsilcisi Mustafa GÜNDOĞMUŞ İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ’yü makamında ziyaret etmiştir. Sami GÜNNÜ; çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek için okullarımızda çeşitli faaliyetler yapıldığını, yapılmaya devam edileceğini, daha yaşanabilir bir çevre için herkesin duyarlı olması gerektiğini ve herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi

 

 

25-07-2018

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.