BALIKESİR KARESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK´ta Karesi Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Bilim ve Sanat Merkezi TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye ikincisi oldu.
TÜBİTAK´ta Karesi Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Bilim ve Sanat Merkezi Biyoloji öğretmenimiz Leyla AYVERDİ danışmanlığında öğrencilerimiz Ceylin AFACAN ve Suat Melis KUNDAKÇI;  Biyoloji alanında "Ballıbabagiller Familyasından Bitki Özütleri Kullanılarak Sentezlenen Biyoplastiklerin Besinlerin Raf Ömrünü Uzatmaya Etkisi" adlı projeleri ile TÜBİTAK 11. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında Türkiye ikincisi olmuşlardır. Öğretmenimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Ayrıca aynı yarışmada ilçemizi Kimya alanında başarıyla temsil eden Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Bilim ve Sanat Merkezi Kimya öğretmenimiz Pınar SABAZ ve öğrencimiz Mücahit SÖNMEZ´e emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Karaoğlan Mahallesi Kız OrtaOkul Sokak Numara 13 Karesi / BALIKESİR - 0 266 246 42 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.